Microsoft chce vydať Project Scarlett celosvetovo budúci rok

Project Scarlett

Microsoft spravil pri vydaní Xbox One viacero prešľapov. Okrem toho, že konzola bola drahšia oproti PS4 a vyžadovala povinne pripojený Kinect, konzola vyšla len v pár krajinách sveta.

Do ďalších krajín, vrátane Slovenska a Českej republiky, sa dostala až na jeseň/podzim 2014, teda v čase, kedy sa tu už dlho predávala PlayStation 4. Spoločnosť však rovnakú chybu nehodlá spraviť pri svojej budúcej konzole Project Scarlett. Na BGS 2019 to pre brazilský Gamespot povedal marketingový šéf Microsoftu pre Brazíliu, Bruno Motta.

„Čo sme už oznámili, je globálny. dátum vydania na konci roka 2020. Konkrétne pre Brazíliu nemáme zatiaľ veľa vecí, o ktoré by sme sa podelili, takže je tam kopa premenných hodnôt, ktoré nie sú pod našou kontrolou, napríklad kurz doláru… Je tu ešte veľa vody pod mostom,“ prehlásil Bruno Motta.

via Gamespot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár