Overwatch budúci víkend zadarmo

Overwatch

Vy ste ešte nehrali Overwatch? Vraj keby bol zadarmo tak neni problém? Tak počkajte pár dní a ono sa vám to splní.

Už budúci víkend si totiž budete môcť zahrať Overwatch na svojom Xboxe zadarmo a zistíte tak, či vám táto hra šmakuje alebo ostanete naďalej pri GTA Online. Multiplayerová strieľačka od Blizzardu sa však teší veľkej popularite, skoro tak ako čerstvo vydaný datadisk World of Warcraft: Legion, ktorý je však dostupný exkluzívne len pre Windows a Mac. Ale to nie je žiadna novina.

Novinou je skôr práve to spomínané bezplatné víkendové bláznenie sa v Overwatch na Xboxe One a na PS4, kde budeme mať k dispozícii kompletnú ponuku postáv (22) a máp (13). Dostupné budú rôzne režimy vrátane Quick Play, Custom Games alebo Weekly Brawl. Najdôležitejšie je však, že keď sa cez ten víkend vylevelujete a rozhodnete sa kúpiť si plnú hru, tak sa vám sem prenesú štatistiky, loot boxy aj rôzne vizuálne doplnky pre vašu postavu.

Ako už zrejme tušíte, na víkendový Overwatch je treba mať zaplatený Xbox Live Gold. Hru potom nájdete v Xbox Store pod názvom Origins Free Weekend, dostupná bude od 20:00.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *