Najnovší Windows 10 (Build 14915) tak trochu pokazí váš Surface

Microsoft Surface Pro 2

Nie vždy sa podarí dotiahnuť softvér do dokonalosti. Svoje o tom vedia užívatelia tabletov Surface, ktoré prišli v podstate o najdôležitejšiu funkciu. Kvôli chybe im nefunguje internet.

Problém je v aktualizácii Windows 10 (Build 14915), v ktorej je zahrnutý zrejme chybný driver pre WiFi anténu. Vo výsledku táto chyba spôsobí, že na tablete prestane fungovať WiFi a tablet tak viete naďalej používať len offline. Našťastie, chyba nie je taká rozšírená a zrejme ani nebude. Týka sa totiž len majiteľov Surface Pro a Surface Pro 2, teda prvých dvoch generácií tabletu. Navyše, build 14915 je stále len beta a prístup k nej majú len členovia Windows Insider Programu. V rámci tohto programu dostávate testovacie verzie nových systémov/updatov a pred vstupom súhlasíte, že vaša elektronika bude pokusným králikom. Preto musíte s chybami, ako je táto, rátať.

Lenže táto chyba je vskutku nepríjemná aj pre insiderov a niet divu, že sa aMicrosoft snaží spraviť všetko preto, aby problém čo najrýchlejšie odstránil. Nateraz je jediným riešením neupdatovať alebo preinštalovať čistú verziu systému Windows.

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *