Surface Book 2 dorazí o mesiac a vraj bude úplne iný

Surface Book

Tak sa zdá, že Microsoft čoskoro predstaví Surface Book 2. Zatiaľ to nebolo oficiálne potvrdené, ale existujú tu náznaky, že sa tak stane už o mesiac.

Podľa DigiTimes sa už začal druhý Surface Book vyrábať a teraz sa čaká v podstate len na jeho predstavenie. K tomu by malo dôjsť niekedy budúci mesiac na evente Microsoftu. Portál tiež tvrdí, že Surface Book 2 by mal prejsť obrovskou premenou. Vraj by mal stratiť svoj charakter tabletu s výkonným dockom a mal by sa z neho stať klasický notebook. Vraj pretože s ním chce Microsoft konkurovať MacBooku Pro. To nám ale príde pritiahnuté za vlasy, keďže Surface Book sa od bežných notebookov líši práve tým, čím je. A keby Microsoft túto vlastnosť odstránil, tak by si „nasral do huby“.

Čo znie ale presvedčivejšie, sú technické parametre novej verzie. Má ponúkať procesory Core i5 alebo Core i7 zo série Kaby Lake, grafika by zrejme mohla byť od Nvidie. RAM-ka nie je známa, ale je možné, že novinka bude mať vyššie rozlíšenie – 4K. Dnešný model má displej s rozlíšením 3000 x 2000 pixelov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *