Limitovaný Xbox One gamepad s motívom Mirror’s Edge Catalyst vyzerá fakt brutálne!

Xbox One Mirror's Edge Catalyst Gamepad

Môže vyzerať ovládač brutálne sexy? Môže a tento gamepad s motívom Mirror’s Edge Catalyst vás o tom presvedčí. Jedná sa totiž o gamepad z limitovanej edície od výrobcu PDP, čo je firma, ktorá robí rôzne príslušenstvo pre Xbox a PlayStation. Niektoré z ich výrobkov sú vyrábané len v limitovanom množstve a aj tento má zberateľskú hodnotu, pretože sa vyrobilo len 5 000 kusov. Tie sa dajú navyše objednať zatiaľ len cez Amazon (našťastie funguje dovoz na Slovensko), takže ak sa vám fakt páči a chcete ho, máte možnosť si ho objednať hneď teraz.

Ovládače boli licencované priamo Microsoftom pre použitie s Xbox One a počítačmi s Windows, pričom im nechýba prakticky nič, čo by nemal oficiálny ovládač. No dobre, jedna vec sa tu nájde a tú možno vezmete ako nevýhodu. Nemá baterky a preto ho treba pripojiť k Xboxu s pomocou káblu. Našťastie, ten je súčasťou balenia a má dĺžku 3 metre, čo je dosť slušné. Okrem toho nájdete na ovládači jedno nové tlačidlo, ktoré slúži na prepínanie zvuku medzi chatom a hrou, takže ak nechcete počúvať decká v GTA Online a radšej si chcete vychutnať Non Stop Pop FM o 3. ráno, tak vám toto tlačidlo uľahčí prácu. Mimochodom, má 3,5mm jack a tak si tam môžete pripojiť kludne aj Beats by Dre alebo čokoľvek iné, čo máte a čo má perfektný zvuk.

Rozhodne vychytaná záležitosť. Na spodnej strane ovládača sa potom nachádza nálepka, na ktorej je okrem názvu a týchto hovadín vytlačené aj číslo vášho ovládača. Vyrobilo sa ich totiž len 5 000 a každý má tak svoje unikátne označenie.

Limitovaná edícia gamepadu vychádza 24. mája/května. Objednať sa dá tu.

Xbox One Mirror's Edge Catalyst Gamepad

Xbox One Mirror's Edge Catalyst Gamepad

Xbox One Mirror's Edge Catalyst Gamepad

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *