Klávesnica a myš Razer Turret pre Xbox One sa začnú predávať v marci za $250

Plné predstavenie sme očakávali až na CES 2019, ale Razer si pohol a už pred Vianocami odhalil svoje kombo klávesnice a myši pre Xbox One.

Sada nesie názov Razer Turret a predstavuje kombináciu bezdrôtovej klávesnice a myši s podporou pre Xbox One a Windows 10. Náležite tomu nesmie pri klávesnici chýbať ani už tradičná funkcia Razer Chroma, ktorej ekvivalentom pri hraní na Xboxe bude pre zmenu vznikajúca funkcia Xbox Dynamic Lightning. Tá má slúžiť podobne ako Chroma s tým rozdielom, že osvetlenie má napríklad vo Warhammer: Vermintide 2 signalizovať zdravie hráča. O bezdrôtovú konektivitu sa stará pre zmenu 2.4GHz anténa, ktorá teda funguje na rovnakom signále ako ovládače pre Xbox One. Klávesnica má vlastné, dedikované Xbox tlačidlo, ktorým sa môžete okamžite prepnúť do menu.

Keďže sa jedná o profesionálnu klávesnicu, má mechanické klávesy a s ním prichádza aj hlasné, ale aj vcelku prívetivé klikanie klávesov. Razer tiež garantuje životnosť 80 miliónov klikov a podporuje aj technológiu Instant Trigger. Na počítači tiež podporuje programovanie a nahrávanie makra a voliteľný herný mód. Výdrž batérie je naozaj slušná – na jedno nabitie vydrží 43 hodín bez zapnutého osvetlenia, s ním však len 11 hodín.

Spod klávesnice si môžete vysunúť podložku pod myš, na ktorej už môžete používať bezdrôtovú Razer Turret Mouse, ktorá je súčasťou sady. Ani ona nezaháľa profesionalitou a ponúka pokročilý Razer 5G pokročilý optický senzor s citlivosťou 16 000 DPI, 7 programovateľných tlačidiel Hyperesponse, mechanické tlačidlá s garanciou životného cyklu 50 miliónov kliknutí, špičkové scrollovacie tlačidlo a tiež podporuje Razer Chroma a Xbox Dynamic Lightning. Rozhodne stojí za zmienku, že myš má hybridnú vstavanú pamäť a vie komunikovať s cloudovým úložiskom kvôli zálohe nastavení. Čo sa výdrže týka, s osvetlením vydrží 30 hodín na jedno nabitie, bez neho až 50 hodín.

Sada Razer Turret pre Xbox One má určené vydanie v marci/březnu 2019 za cenu 250 dolárov. Udržuje si teda cenu, aká je pre profesionálne hráčske riešenia typická.

Razer Turret for Xbox One

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Vypadá fantasticky. Luxus.

  2. Dudu14 píše:

    načo si kaziť hranie klávesnicou a myšou…to som mohol rovno ostať pri PC 😀 na konzolu toto podľa mňa nepatrí…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *