Halo: Infinite môže ponúknuť otvorený svet

Halo Infinite
Otvorený svet je niečo, čo sme v Halo zatiaľ nezažili, ak si odmyslíme menšie mesto Mombasa v ODST. S vydaním Halo: Infinite by sa ale celá vec mohla zmeniť.

Štúdio totiž začalo čoraz viac hovoriť o tom, ako budeme získavať odmeny za skúmanie sveta, čo je fíčurka prítomná najmä v open-worldových hrách. A keďže nám trailer k Halo: Infinite prezentoval širokú škálu prostredí, od morí cez lesy až po púšte. Svet to bude skrátka veľký a Frank O’Connor, vedúci vývoja série Halo, cez Twitter naznačil, že si ho nevychutnáme len v misiách, ale možno tu zažijeme otvorený svet.

Čisto teoreticky by sa mohlo stať aj, že nový Slipspace Engine umožní nielen objavovať svet kruhu Zeta po kúsku, ale teoreticky by sme mohli jazdiť dookola po kruhu, skoro ako sa dá prejsť celé planéty v No Man’s Sky. A keďže kruh je nekonečný, možno práve na to nás chce názov hry – Halo Infinite – upozorniť.

Pravdaže, tieto informácie netreba brať ešte ako samozrejmú vec, dokým sa nedozvieme o hre viac na budúcej E3.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. bambin píše:

    To bude sleha.Bodaj by?.uz sa tesim. HALO a METRO su u mna top FPS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *