Microsoft prezentuje zamestnancom svoje nové sídlo cez Minecraft

Microsoft
Už sme videli, ako firmy prezentujú nové riešenia prostredníctvom VR či rozšírenej reality. Microsoft na to však použil celkom iný nástroj.

Spoločnosť totiž pomaly prerába svoje sídlo v Redmonde, čoho výsledkom má byť 18 nových budov a nové kancelárske priestory s celkovou rozlohou 232 260 metrov štvorcových. V rámci projektu tiež dôjde k zbúraniu niektorých starých budov, ktoré už Microsoft nepotrebuje. Vo výsledku by to však malo znamenať, že Microsoft Redmond nebude pozostávať zo 125, ale zo 131 budov v roku 2022.

Lenže ako odprezentovať tieto zmeny zamestnancom? Microsoft si na to najal firmu Blockworks, ktorá sa špecializuje na vizualizáciu pomocou Minecraftu. A tušíte správne, že zamestnanci môžu navštevovať nový campus už teraz v obľúbenej kockovej hre. Model od Blockworks sa pritom snaží byť kópiou 1:1, takže finálny výsledok by mal vyzerať prakticky tak isto, ako na obrázku nižšie. Len menej kockato.

Microsoft Redmond Campus Revamp 2022

via CNBC; WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *