Dočká sa Mass Effect: Andromeda vylepšení pre Xbox One X?

Mass Effect Andromeda
Ani napriek dlhému vývoju si Mass Effect: Andromeda nezískal dostatok popularity a to sa odrazilo aj na ďalšom vývoji. Zodpovedné štúdio bolo zrušené a ostávajúci zamestnanci dostali na starosť len zabezpečovanie údržby. Príbehové dodatky boli prakticky zrušené a pretransformované do sprievodnej knihy.

Preto je prekvapením, že Mass Effect: Andromeda je označená ako vylepšená pre Xbox One X. EA však oficiálne nič neoznámila a preto je možné, že si pre nás vývojári chystajú na zajtrajší deň prekvapenie. Ako je už totiž zvykom, zajtra je 7. novembra/listopadu, čo nepredstavuje len rok od vydania Xbox One X, ale aj “N7 Deň”, sviatok všetkých fanúšikov Mass Effectu.

Pripomíname, že hra je po dobu najbližších 7 dní dostupná v Xbox Store za celkom príjemných 8€. Preto, ak by ste si ju chceli vyskúšať a nemáte členstvo EA Access, môže táto ponuka aj napriek problémom, ktoré hra v minulosti mala, byť zaujímavou kúpou.

Mass Effect™: Andromeda – Standard Recruit Edition
Mass Effect™: Andromeda – Standard Recruit Edition
Developer: Electronic Arts
Price: 19,99 € 5,99 €+

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *