Dočká sa Mass Effect: Andromeda vylepšení pre Xbox One X?

Mass Effect Andromeda
Ani napriek dlhému vývoju si Mass Effect: Andromeda nezískal dostatok popularity a to sa odrazilo aj na ďalšom vývoji. Zodpovedné štúdio bolo zrušené a ostávajúci zamestnanci dostali na starosť len zabezpečovanie údržby. Príbehové dodatky boli prakticky zrušené a pretransformované do sprievodnej knihy.

Preto je prekvapením, že Mass Effect: Andromeda je označená ako vylepšená pre Xbox One X. EA však oficiálne nič neoznámila a preto je možné, že si pre nás vývojári chystajú na zajtrajší deň prekvapenie. Ako je už totiž zvykom, zajtra je 7. novembra/listopadu, čo nepredstavuje len rok od vydania Xbox One X, ale aj „N7 Deň“, sviatok všetkých fanúšikov Mass Effectu.

Pripomíname, že hra je po dobu najbližších 7 dní dostupná v Xbox Store za celkom príjemných 8€. Preto, ak by ste si ju chceli vyskúšať a nemáte členstvo EA Access, môže táto ponuka aj napriek problémom, ktoré hra v minulosti mala, byť zaujímavou kúpou.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár