Štúdio, ktoré vyvíjalo Mass Effect: Andromeda, bude robiť animácie do Halo Infinite

Mass Effect: Andromeda Halo Infinite

Halo Infinite je nepochybne najväčšou rozlúčkovou Xbox One exkluzivitou a zároveň najväčšou známou launch exkluzivitou novej generácie. Len dúfame, že sa nič nepokazí a nič na tom nezmení ani najnovšia správa.

Tá hovorí, že na vývoji Halo Infinite bude vypomáhať štúdio Sperasoft, ktoré pomáhalo rôznym väčším štúdiám s vývojom ich hier. Jednou z nich je aj Mass Effect: Andromeda od BioWare. Pri tejto hre Sperasoft vypomáhal s viacerými vecami vrátane dizajnu, konceptov a animácií.

Pravda, tie sa pri Andromede príliš nevydarili a dokázali vážnu konverzáciu premeniť na grotesku. A spomínané štúdio bude vypomáhať s animáciami postáv a tvárí aj pri Halo Infinite. Väčšinu práce však budú mať naďalej na starosti 343 Industries, čiže očakávame, že pôjde o podobnú situáciu ako keď SkyBox Studios robili na Halo: TMCC.

via Generación Xbox

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár