Mass Effect Andromeda nenaplnil očakávania, séria je pozastavená

Mass Effect Andromeda

Na Mass Effect Andromeda majú ľudia rôzny názor. Niekomu sa páči, niekomu nie. Čo si ale nikto nemohol nevšimnúť, bolo množstvo bugov a grafických anomálií pri launchi. Aj napriek početným odkladom sa jeho vývojárom nepodarilo hru vydať v dokonalej podobe.

Zlé renomé spôsobilo, že Mass Effect: Andromeda nenaplnil očakávania po stránke predajov. BioWare tak mal čo robiť a celé jeho štúdio v Montreali sa orientovalo len na vyladenie chýb a opravu hry po vydaní. Božské ruky EA však zasiahli a rozhodli, že na hre bude pracovať už len minimum ľudí – a rovnako tak na celej sérii. Štvorica zdrojov pre Kotaku potvrdila, že vývojári z Montrealu boli presunutí na iné projekty ako Battlefront II či „Project Dylan“.

Zároveň to znamená, že na príbehovom DLC obsahu pre Mass Effect: Andromeda sa už nepracuje, hoci by túto hru vedeli riadne rozšíriť. EA však položil sériu k ľadu a v blízkej dobe neplánuje pokračovať v sérii. Miesto toho plánuje vydávať opravné patche, ktoré snáď polepšia reputáciu hry.

Mass Effect: Andromeda

via Kotaku

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *