Sunset Overdrive môže vyjsť na PS4 a Nintendo Switch

Sunset Overdrive

Jedna z najväčších Xbox One exkluzivít, Sunset Overdrive, môže pokojne stratiť stav exkluzivity. Dôvodom na to môže byť skutočnosť, že Microsoft hru vydal, no práva na značnu stále vlastní Insomniac Games.

Štúdio, ktoré vyvinulo napríklad minuloročného Spider-Mana pre PS4, by podľa šéfredaktora serveru Jack of All Controllers mohlo vydať Sunset Overdrive na PS4 a Nintendo Switch do konca roka. Ryan „AlphaFoxWarfare“ odvtedy svoj tweet zmazal, nad dôvodom zmazania tweetu však môžeme len špekulovať.

Faktom je, že Ryan má insiderské zdroje, ktoré mu môžu donášať legitímne informácie, avšak mohlo sa pokojne stať, že išlo len o jeho vlastnú domnienku, ktorú zmazal, aby sa predišlo rozšíreniu možnej špekulácie. Tak či onak, Sunset Overdrive je značka, v ktorej by Insomniac radi pokračovali, ale zatiaľ na ňu nenašli investora. Xboxeri sa dožadujú vydania druhej časti, no Microsoft v značke zatiaľ nepokračoval.

via SegmentNext

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár