Xbox Live avatari hlásia comeback vo veľkom štýle!

Xbox Live Avatar Fall 2017

Phil Spencer ešte pred pár rokmi povedal, že avatari stále zohrávajú dôležitú rolu vo svete Xbox Live. Tieto slová môžeme brať vážne, pretože Microsoft práve predstavil to, čo môžeme pokojne nazvať Avatar 2.0.

Vo svete avatarov sa totiž zmení všetko. Nielen, že dostanú nové itemy, ale po novom sa dočkajú aj väčšej diverzity – môžu byť na vozíku, môžu mať bionické končatiny a avatarky môžu byť dokonca tehotné. To je len zlomok z pripravovaných zmien, ktoré sa dotknú avatarov. Tiež budú mať lepšie pohyby a kvalitnejšie emócie – za čo môžu vďačiť Unity Engine. Najvýraznejšou zmenou však bude obrovský grafický upgrade.

Avatari, ako sme ich poznali, si prejdú veľkou premenou

Na dnešné pomery boli avatary už takými low-poly postavičkami a bolo na nich cítiť, že pochádzajú ešte z generácie Xbox 360. Lenže už tu máme pár rokov nový Xbox, teraz bol dokonca konečne oznámený supervýkonný Xbox One X a tak je na čase, aby avatary odpovedali roku 2017. Ako teda budú vyzerať, môžete vidieť vo videu nižšie, ktoré odhaľuje aspoň kúsok zo zmien.

Update je naplánovaný na jeseň/podzim. Zatiaľ nie je jasné, či sa po update zmažú doterajšie avatary alebo ostanú ako taká “spomienka” na minulosť.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Jeden komentár

  1. KoubecX píše:

    Avataři mi chybí. Sice na XOne jsou, ale už ne součástí dashboardu. To se mi líbilo na x360, hlavně ty skupinky avatarů, když byla vytvořená párty. Snad se to vráti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *