Aprílové Games with Gold sú krutoprísne!!

Sunset Overdrive

Games with Gold budú v apríli/dubnu naozaj dokonalé. Goldi totiž dostanú štyri hry, ktoré stoja naozaj za to a môžu nás len a len potešiť. Čo pod tým myslíme? Že to nie sú nejaké indie hry, ale hry, po ktorých ste sa neraz obzerali pri návšteve svojho miestneho obchodu s hrami.

Pre Xbox One to bude hneď v prvej polovici mesiaca Sunset Overdrive, jeden z launchových titulov nášho Xboxu. Priznám sa, že toto ma veľmi teší, pretože som sa po tejto hre dlhší čas obhliadal ale nakoniec sa objavilo vždy niečo, čo bolo v tej chvíli viac hot. Napríklad Need for Speed alebo Halo 5. V neskoršej časti mesiaca potom do Games with Gold pribudne kompletný Wolf Among Us od Telltale Games, čo je jedna z hier, ktorú si môžete teraz kúpiť vo výpredaji za lepšiu cenu. Nechýbajú však ani hry pre Xbox 360, ktoré sú samozrejme kompatibilné aj s Xboxom One.

Konkrétne, v prvej polovici mesiaca to bude Dead Space, asi najlepší diel z celej trilógie od Visceralu, ktorý potom „zmäkol“ a prešiel na Battlefield Hardline. No a v druhej polovici mesiaca to bude Saints Row IV, teda priame pokračovanie udalostí zo Saints Row: The Third. Kým v jedničke ste boli stoka, gangster z ulice, tu ste už prezident USA a to sa vám vypomstí, pretože Stillwater napadne mimozemská civilizácia. No čo dodať, väčšiu absurditu (v dobrom) ste zrejme ešte nehrali. A vieme vám zaručiť, že sa tu budete poriadne baviť!

Že budúci mesiac ide o veľkú vec, zdôrazňuje aj samotný Microsoft a to vo videu, kde vám ukáže, že to 7€ členstvo vám ušetrí viac ako 100€. Čo je naozaj potešujúce!

https://youtu.be/c-cvEPkF1D0

Games with Gold April 2016

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *