Sunset Overdrive 2 bude, s Microsoftom aj bez neho

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive bol veľkým prekvapením pre hernú obec, keďže táto Xbox exkluzivita bola vyvinutá štúdiom, ktoré je na strane Sony.

Hra sa však dočkala zmiešaných reakcií, najmä kvôli svojmu originálnemu konceptu, ktorý kombinoval apokalypsu, krikľavé farby, parkour a svojský humor. Kde je však pokračovanie? Niekto hovorí, že Microsoft nebol týmto titulom dostatočne očarený a že išlo o jednorázovú launch záležitosť. Vývojári z Insomniac Games v tom ale majú jasno a hovoria, že štúdio sa k sérii určite vráti, či už s Microsoftom alebo bez neho. Prezident štúdia Ted Price dodal, že práva na túto značku vlastní jeho štúdio a nie Microsoft, takže o budúcnosti značky môže rozhodovať ono samo. Čo znamená, že pokiaľ Microsoft chce, Sunset Overdrive 2 môže byť znovu Xbox exkluzivitou. Ak by vzťahy s Microsoftom stroskotali, potom by Sunset Overdrive 2 mohla byť multi-platforma alebo dokonca PS4 exkluzivita. Ale to by sme my nechceli.

via Game Informer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár