Aké novinky prináša ôsmy patch PUBG pre Xbox?

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
PUBG sa dočkalo svojho ôsmeho updatu, pričom teraz sa jednalo len o menší patch oproti tým predošlým.

Aktualizácia prinesla v konečnom dôsledku len tri opravy chýb a jednu zmenu v gameplayi, ku ktorej došlo na základe spätnej väzby hráčov, ktorí hru hrajú na konzolách Xbox One. Na základe toho došlo k vráteniu pôvodného damagu pri zrazení hráča autom. Úroveň zdravotnej ujmy bola v predošlej aktualizácii znížená kvôli popularite tejto bojovej techniky, hráči ju však neprijali.

K ďalším novinkám v update teda patria už len opravy. Kamera po smrti hráča zostane na správnom mieste, vozidlá sa už po opustení nebudú presúvať po mape a rovnako tak bol vyriešený problém, ktorý hráčom zabraňoval preskakovať cez niektoré múry a okná.

Zo sveta PC verzie pre zmenu vyšli zaujímavé štatistiky, ktoré odhaľujú, že počas Early Access fázy hráči získali toľko kurčiať, že by nimi dokázali uživiť Island takmer po celý rok. Tiež sa vtedy podarilo hráčom predať vyše 26 miliónov kópií a rekord v počte aktívnych hráčov v jeden moment dosiahol rekord 3,15 milióna ľudí. Najobľúbenejším vozidlom je UAZ, najobľúbenejšou zbraňou pre zmenu M416, za ktorou nasledujú M16A4 a AKM.

PUBG Early Access Chicken Dinner

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *