Bridge Constructor Portal má dátum vydania na Xbox

Bridge Constructor Portal
Aj keď slová „Valve“ a „vývoj hier“ k sebe v dnešnej dobe nepasujú, spoločnosť stále vlastní práva na niekoľko ikonických značiek. Jednou z nich, ktorá si získala srdcia miliónov ľudí, je aj Portal. A práve ten sa už tento mesiac dočká netradičného pokračovania.

Po novom totiž GLaDOS spojila sily s tvorcami mobilnej zábavky Bridge Constructor. Výsledkom ich spolupráce je spin-off Bridge Constructor Portal, ktorý vychádza na samom konci mesiaca a to aj na Xbox One. Netradičné pokračovanie ale nebude o nič horšie, než klasické hry. Vždy to bolo predsa o logických hádankách, a tu bude pre hráčov pripravených hneď 60 testovacích miestností, ktoré bude treba prechádzať vozidlom. Hlásiš sa na testovanie?

Potom vedz, že Aperture Science® si cení ľudí, ktorí už majú skúsenosť s portálmi, laserovými bariérami, prešli tréningom obrany proti turretom, laserovo riadenými pohyblivými doskami. Schopnosť využiť pohybové a odporové gély vyrobené v Aperture Science je tiež veľké plus. Za účasť na teste dostaneš tortu ;).

Bridge Constructor Portal vychádza 28.2. pre Xbox One, PC, Nintendo Switch, PS4 a mobily

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár