Toto všetko obsahuje 200-dolárové Call of Duty: Black Ops 4 „Mystery Box Edition“

Black Ops 4 Digital Deluxe
Hoci to spočiatku vyzeralo, že sa Call of Duty: Black Ops 4 dočká iba vydania klasickej edície, opak je pravdou a už sme sa dozvedeli, že vyjde Deluxe edícia so Season Passom. K dispozícii však bude aj 200-eurová zberateľská Mystery Box edícia.

Pôjde o zberateľskú edíciu, ktorá bude obsahovať množstvo fyzických bonusov a tušíte správne, že si ich vymenujeme. Samozrejmosťou je, že bude obsahovať hru. V dobe, kedy je aj Rockstar schopný predávať zberateľský box Red Dead Redemption 2 bez hry, je Activision našťastie staromódny. Záujemcov istotne poteší steelbook. čím sa nám vlastne potvrdzuje aj to, že zberateľská edícia Black Ops 4 bude obsahovať fyzickú kópiu hry a nie digitálny kód na stiahnutie. Snáď bude steelbook rovnako pekný ako tie z predošlých hier.

Mystery Box inšpirovaný dizajnom rovnomenných debničiek z režimu Zombies v Black Ops 4 v sebe obsahuje aj figurky FiGPiNS. A to nie jednu náhodnú, ale rovno celú exkluzívnu sadu v podobe Scarlett Rhodes, Bruna Belacroixa, Diega Necalliho a Stantona Shawa. Ďalej je tu 1000-kusové puzzle oslavujúce 10-ročnú históriu režimu Zombies od Treyarchu a prvé číslo komiksu Call of Duty: Black Ops 4 Zombies od Dark Horse Comics. V collectorke má navyše exkluzívny obal. Samotná séria bude odhaľovať minulosť jednotlivých postáv z módu Zombies a rozšíri tak nemŕtvy lore.

Ďalej budú prítomné tri litografie na motívy Zombies máp Voyage of Despair, IX a Blood of the Dead. Táto prerobená mapa z Black Ops 2 sa mimochodom na Comic Cone dočkala nového traileru, ktorý môžete vidieť vyššie. Doplní to PopSocket, limitované nášivky pre Špecialistov do MP a Black Ops Pass. Inak povedané, Season Pass. K tomu majú hráči dostať aj dodatočný digitálny obsah, o ktorom sa dozvieme viac podrobností zrejme neskôr.

Call of Duty Black Ops 4 Mystery Box Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *