Sea of Thieves oslavuje 15 miliónov hráčov a približuje nový update

Sea of Thieves 15 Million Players

Sea of Thieves tento rok vyšlo na Steam a hoci krátko po vydaní neprajníci tvrdili, že hru nikto nehrá, opak je pravdou. Aj vďaka dlhoročnej aktívnej podpore sa hra niekoľko týždňov udržuje v Top 10 na Steame a párkrát si dokonca okúsila prvenstvo.

Rare najnovšie priblížilo, že titul už prekonal 15 miliónov hráčov, čo je na hru, ktorú podľa niektorých nikto nehrá, naozaj slušné číslo. Hra pritom len v marci tohto roka presiahla 10 miliónov hráčov, takže k 50% nárastu došlo prakticky za necelé štyri mesiace.

Rare prezradilo, že len minulý mesiac si hru zahralo 3,3 milióna hráčov, a na Steame si hru kúpilo vyše 1 milióna hráčov. Pre hru šlo o rekordný mesiac a tiež nádherné zakončenie prvého polroka 2020. Ten bol taktiež rekordný: za pol roka hru totiž hralo viac ľudí, než za celý rok 2019, kedy si hru zahralo ešte viac ľudí, než v roku 2018 – kedy hra vyšla.

Okrem toho hra čoskoro dostane nový Ashen Winds Update, ktorý prinesie do hry novú zbraň: lebkový plameňomet. Ide o veľmi silnú zbraň, ktorá dramaticky zmení systém súbojov na pevnine i na súši. Aktualizácia tiež okrem novej zbrane prináša vylepšenia v systéme registrovania zásahov a v celkovej prístupnosti hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár