Hráči trávia viac času pri Xbox One než pri PS4

Xbox One vs PS4 vs Xbox One S

Štatisticky to vychádza, že PlayStation 4 sa nachádza vo viac domácnostiach než Xbox One. Ale štatistika tiež ukazuje, že xboxeri hrajú viac, než plejkári. Podľa nového prieskumu tak trávime hraním sa na Xboxe viac času oproti tým, ktorí si kúpili PS4.

Zistil to vo svojom novom prieskume Global Web Index, ktorý sa pýtal otázku „Koľko hodín dňa trávite hraním hier na hernej konzoli?“. Od respondentov, ktorých vek sa pohyboval v rozmedzí od 16 do 64 rokov, agentúra zistila zaujímavú skutočnosť. A síce, že na Xbox One strávime priemerne 2 hodiny a 27 minút. Pre porovnanie, tí, čo majú PlayStation 4, trávia hraním hier priemerne 2 hodiny a 15 minút. Xboxeri tak prekonali PS4-károv a zároveň aj ostatných konkurentov. Dá sa teda povedať, že sme najväčší hráči.

Zaujímavé je, že obe platformy sú vysoko nad priemerom. Priemer zo všetkých dostupných platforiem, vychádza na 50 minút denne. Hráme 2,5-krát toľko. Ale nevadí nám to.

xbox-one-users-spend-more-time-gaming-than-playstation-4-users

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. TimeSplitter píše:

    Vubec mi to nevadi, mit vic casu, tak ten prumer jeste pekne zvednu. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *