Forza Horizon 3 dostane prvú veľkú expanziu ešte tento rok

Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 dostane dve veľké expanzie – to už vieme. Microsoft to oznámil pred pár dňami spolu s prvými informáciami o Season Passe. Teraz nám naznačil trochu viac.

Microsoft povedal, že jeho najväčšia Forza dostane jednu expanziu ešte do konca tohto roka. Ďalšie informácie o dodatku by mal odhaliť v dohľadnej dobe, zatiaľ tak môžeme o obsahu len špekulovať. Je však možné, že sa bude jednať o väčšiu expanziu, akou bol napríklad Storm Island pre Forzu Horizon 2. Druhý dodatok vyjde až v roku 2017 a možno pôjde o menšiu záležitosť. Aspoň tak sme to mali pri Forze Horizon 2, kde prvá expanzia priniesla novú mapu a rozšírenie kariéry, zatiaľ čo druhá priniesla viac-menej len autá. Môže sa však jednať o poriadne veľké expanzie, keďže Microsoft naznačuje, že Season Pass môže byť výhodnejšia voľba.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *