Forza Horizon 3 dostane dve veľké expanzie, Season Pass a zľavu pre majiteľov Ultimate edície

Forza Horizon 2 Porsche Expansion

Tak už aj Microsoft podľahol Season Passu. Kým doteraz k Forze predával len Car Pass (a my sme si tak nejak zvykli), tak teraz spravil zmenu. Okrem Car Passu, ktorý môžete získať k Ultimate edícii Forzy Horizon 3, teraz oznámil aj Season Pass.

Ten stojí 35€ zabezpečuje prístup k dvom pripravovaným expanziám, ktoré majú vyjsť vraj ešte túto zimu. Microsoft neoznámil detaily k týmto dvom expanziám, ale podľa nás môžu mať niečo dočinenia so Surfer’s Paradise (predsa len, nebol by to pekný názov DLC?), Storm Island alebo Porsche. Tie posledné dve nám rozšírili Forzu Horizon 2 a boli sme s tým veľmi spokojní. Oba dodatky skrátka mali niečo do seba, aj keď je pravda, že som si radšej počkal na výpredaj, takže som ich kúpil za dokopy 10-15€.

Microsoft ešte dodal, že majitelia Forzy Horizon 3: Ultimate Edition budú mať zľavu 10€, ak si kúpia Season Pass do konca roka 2016. Problém je, že to platí len v prípade digitálnej verzie. Jej majitelia tak majú ďalšiu výhodu. Už tak majú Early Access a tiež možnosť hrať hru na PC vďaka Xbox Play Anywhere.

forza-horizon-3-ultimate-edition

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *