Forza Horizon 3 bude najväčšia zo všetkých, odohrávať sa má v…

Forza Horizon 3

Len pár hodín pred konferenciou Microsoftu na E3 sa objavili prvé informácie o Forze Horizon 3. Sú to informácie, ktoré potešia, ale zároveň môžu aj pripraviť o prekvapenie tých, ktorí chcú čakať na konferenciu, ktorá začína už o tri hodiny. Uniknuté info na portáli NerdLeaks odhalilo niekoľko zaujímavostí a potvrdilo aj zopár vecí, o ktorých sa hovorilo už skôr.

V prvom rade, Forza Horizon 3 vyjde pre Xbox One a Windows 10. Predpokladáme, že bude mať opäť premrštené požiadavky a tak si ju nezahrá každý. U nás v redakcii je jasné, že si hru zahráme v prvom rade na Xboxe. Ak bude ale hra dostupná ako universal app, tak si ju zrejme skúsime stiahnuť aj na počítač. Ďalšia novinka je, že nás čaká Austrália, kde nechýbajú ani rôzne extrémne povrchy. Predsa len, je to Austrália a tam vás chce zabiť alebo zničiť všetko. Mapa bude najväčšia v histórii Forzy a to isté platí aj o ponuke áut, ktorá má byť ešte väčšia, než v predošlých dvoch hrách. V hlavnej roli bude Lamborghini Centenario.

Okrem toho hra berie do úvahy aj co-op a preto bude kampaň možné hrať buď osamote alebo aj vo štvorici. Coop bude totiž dostupný pre 4 hráčov. No a nakoniec, môžeme očakávať vydanie 27. septembra/září 2016 pre Xbox One a Windows 10. Microsoft plánuje ešte pred tým predstaviť Xbox One S, ktorý stojí 299 dolárov.

Lamborghini Centenario

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *