HITMAN bude pracovať aj cez prázdniny

Hitman Logo

Aby to nevyzeralo, že bude mať Hitman cez leto suchoty (nie že by väčšina z nás vtedy netrávila čas skôr vonku ako pred Xboxom), tak Io Interactive plánuje vydať bonusovú letnú epizódu, ktorá sa volá… Summer Bonus Episode. Bude obsahovať dve nové misie v Sapienze a Marakeši, ktoré nám budú ukazovať prvé návštevy Agenta 47 v týchto lokalitách. Teda, je to akýsi prequel k hlavnej hre a hlavným príbehovým misiám, a nebudú nijak spojené s misiami World of Tomorrow ani A Gilded Cage.

V misii The Icon sa pozrieme do Sapienzy, kde aktuálne prebieha natáčanie istého sci-fi trháku. Vašim cieľom je jeden z hercov, ktorý má umrieť vo vyvrcholení filmu. Natáčanie prebieha v noci na námestí. No a v misii A House Built on Sand navštívime Marakeš, opäť v noci. Istý špeh pracujúci pre veľkú konštrukčnú spoločnosť tu má v pláne predať firemné tajomsvto jednému z najväčších konkurentov. Vašou úlohou je tohto špeha nájsť a zastaviť.

Okrem toho ponúknu upravené mapy Sapienzy a Marakesha aj nové výzvy, príležitosti a dokonca aj priestor pre nové Escalation kontrakty a Elusive Targets, takže sa nám tá hra predsa len trochu rozšíri. Viac nám Square Enix povie o tejto epizóde na E3, buď na svojej vlastne konferencii (zajtra) alebo na konferencii Sony dnes. Vydanie bonusovej epizódy je naplánované na 19. júla/července a Square nám ňou chce skrátiť čakanie na posledné tri lokality: Thajsko, USA a Japonsko, kde dôjde k zakončeniu prvej sezóny hry.

HITMAN A House Built On Sand

HITMAN The Icon

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *