HITMAN prinesie s novým updatom obtiažnosť Professional

HITMAN Professional Difficulty

HITMAN vychádza vo svojej diskovej podobe už o pár dní a hráčov hneď poteší peknými bonusmi ako je steelbook či soundtrack. Je tu však ešte jedna vec, hra dostane veľký update a ten prinesie Professional mód.

Professional Mode je pre tých, ktorí berú prácu nájomného vraha tak seriózne ako Jack Rozparovač a nenechádzajú nič na náhodu. Je to režim, v ktorom bude celá hra ťažšia, „poteší“ vás vyššou ochranou objektov a ostražitosťou NPC (takže Colorado asi ani neprejdete…) a v neposlednom rade sa vám bude pomalšie dopĺňať zdravie. Čo mimochodom pri už-teraz-pomalom dobíjaní zdravia znamená okamžitú smrť. Nová úroveň obtiažnosti Professional je zároveň prvou úpravou obtiažnosti, ktorý hra ponúkne. Doteraz mala hra totiž jednu, základnú obtiažnosť, ktorú nebolo možné nijak definovať. Po novom by sa už ale mala volať Normal.

Čo sa mi osobne na tejto novej obtiažnosti nepáči, je napríklad jeden manuálny save, takže ak budete chcieť splniť nejakú náročnú sieť challengov, tak si plánovaným peklom musíte prejsť niekoľkokrát. Čo sa mi naopak páči, je pridaná hodnota pre kamery. Tie doteraz jednoducho boli na stene a síce vám napísali, že ste boli zaznamenaní, ale to je tak všetko. Pri tejto novej obtiažnosti už ale budete musieť rátať s tým, že na miesto budú okamžite vyslané hliadky. A ak ich budete chcieť zabiť kvôli prevleku, tak na to treba clean kill. Ale zas na druhú stranu, nemusíte ich zásadne zabíjať. Všetko, čo vlastne tento update prinesie, je nižšie na obrázku.

Aktualizácia vychádza v rovnaký deň, kedy HITMAN vyjde na disku, teda 31. januára/ledna 2017.

HITMAN Professional Difficulty Level

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *