Na Xbox One dorazil ďalší emulátor, tentoraz N64

win64e10

Len krátko po 15 minútach slávy Universal Emulatoru prichádza na Xbox One ďalší emulátor, ktorý možno čaká podobný osud. Tento sa volá Win64e10 a pod jeho komplikovaným názvom sa ukrýva ďalší emulátor.

S týmto emulátorom si na svojom Xboxe doprajete niekoľko klasík z Nintenda 64. Takto si rozšírite svoju kolekciu hier na Xboxe aj o niekoľko klasík ako je Super Mario 64, Zelda: Ocarina of Time alebo napríklad Perfect Dark. Ten však vyšiel aj na Xbox 360 a je dokonca začlenený v programe spätnej kompatibility.

Samotný emulátor je hlboko prepojený s OneDrive, odkiaľ číta ROM-ky hier. Dá sa teda povedať, že hry sa na váš Xbox One streamujú, hoci to nie je tak celkom pravda. Emulátor samozrejme podporuje gamepad a niekoľko ďalších platforiem – PC, telefóny a HoloLens. Čo ale zrejme odradí, je cena.

Win64e10
Win64e10
Developer: MobWi
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *