Xboxer.sk mieri na C-LAN Cup 2016!

C-Lan Cup 2016

Máte radi LAN párty a baví vás Xbox? Potom môžete vyskúšať oboje už v októbri/říjnu! Portál Xboxer.sk je totiž partnerom podujatia C-LAN Cup 2016 v Púchove, kde môžete vy a váš tím vyhrať ceny v hodnote 1500€!

Prvý ročník Púchovskej LAN párty organizovanej pod záštitou Strednej odbornej školy I. Krasku v Púchove bude venovaný dvojici hier, Counter Strike 1.6 a Counter Strike: Global Offensive. Tá druhá je, samozrejme, hlavným aktom. Akcie sa môže zúčastniť až 16 tímov, pričom každý z nich musí mať 5 hráčov. Každý hráč si na akciu prinesie svoj vlastný počítač alebo notebook, skrátka to, na čom hrá svoje hry.

A svoju výbavu prinesieme na C-LAN Cup 2016 aj my! Na akcii tak nebude chýbať ani Xbox One a niekoľko skvelých, starostlivo vybraných hier, ktoré sa postarajú o zábavu aj mimo turnaja 🙂 Mimo iného prinesieme Kinect a Dance Central, takže si môžete so svojimi kamarátmi zatancovať na víťazstvo. Vstupenky pre hostí činia 3€ v predpredaji alebo 4€ na mieste. Tímová vstupenka stojí 70€ alebo 95€ ak si plánujete vychutnať víťazstvo pri švédskych stoloch. Takáto vstupenka zastrešuje 5-členný tím a 3 hostí, ktorí ich prišli podporiť.

A samozrejme, víťazi získajú pekné ceny. Už len tím na prvom mieste získa darčeky v celkovej hodnote 731€. Mimochodom, ako to bude s prespávaním? Akcia trvá dva dni a na výber máte dve možnosti. Buď môžete prespať v spacáku priamo na mieste činu, alebo sa môžete ubytovať v neďalekom penzióne.

Chýbať nebudú ani rôzne atrakcie a bočné súťaže. Viac o C-LAN Cup 2016 sa dočítate tu.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *