EA potvrdila novú Star Wars hru!

Star Wars VII

Dnes majú fanúšikovia Star Wars ďalšie dôvody na radosť. V prvom rade preto, že vyšiel druhý trailer na LEGO Star Wars: The Force Awakens, čo bude hrateľná verzia posledného filmu, navyše obohatená o njeaké udalosti, ktoré sa odohrávali ešte pred filmom samotným. Trailer môžete vidieť nižšie.

Ešte väčšou newskou je ale to, že EA potvrdila práce na novej Star Wars hre, na ktorej pracuje smotánka herného priemyslu. EA zverila vývoj novej hry do rúk štúdiu Respawn Entertainment, ktoré si navyše na pomoc prizvalo tím Stiga Asmussena, tvorcu God of War. Nová hra by mala byť podľa slov EA akčnou adventúrou z pohľadu tretej osoby. Jedná sa o jeden z viacerých Star Wars projektov, na ktorých Electronic Arts pracujú. Okrem tohto nového projektu by podľa všetkého mali na vlastných hrách pracovať aj štúdiá BioWare a Visceral Games, v spolupráci s Amy Hennig, scenáristkou série Uncharted. No a samozrejme ešte DICE pracuje na DLC pre Battlefront.

To, že na hrách Star Wars momentálne pracujú viaceré štúdiá, ale neznamená, že všetky plánované hry budú vydané. Ako to už býva, tak zrejme ide o akúsi „súťaž“, kde nakoniec zelenú dostanú len tie najlepšie projekty. Vidieť sme to mohli napríklad pri Command & Conquer Generals 2, ktoré boli zrušené.

May The 4th Be With You!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *