Hviezda Smrti sa objaví ako DLC v Star Wars Battlefront

Kredity budú stačiť

Sľubovaný obsah do Battlefrontu sa konečne odhaľuje. Electronic Arts spoločne s Dice dnes predstavili plány na rok 2016 s ich populárnym Battlefrontom (čekni našu recenziu). Hra bude obohatená o free content už zajtra a následne každý mesiac o niečo viac.

Zajtrajší free update:

  • Survival mapa Tatooine bude podporovať módy Blast, Droid Run, Drop Zone, Hero Hunt a Heroes vs Villains. Nájdete ju pod novým menom Raider Camp.
  • Upravené skiny pre Luka Skywalkera a Hana Sola do tématiky mapy Hoth. Pôjde teda o teplejšie oblečenie v tejto mrazivej mape. Konečne nám neprechladnú. Mimochodom tento unlock sa podaril vám/nám hráčom pri Holiday Season challange.. Trebalo hrať práve za tieto dve postavy počas vianočných sviatkov.
  • Pridaná možnosť vytvoriť Private Match. Zahráte si tak s kamarátmi bez otravných anglánov.
  • Novinka v podobe denných výziev a komunitných eventov. Vďaka týmto challangeom bude získanie kreditov a následnych unlockov o niečo rýchlejšie. Viac misií = viac lóve.
  • Na záver samozrejme vybalancovanie niektorých OP zbraní a postáv + nejaké tie opravené bugy a glitche.

Vo februári a marci pribudne podobný update, kompletne zdarma, ktorý obohatí niektoré mapy o ďalšie módy. Konkrétne pôjde o mapu Hoth. Najnovšie pridaný mód Turning point tak bude vo februári podporovať každú mapu. Marec ponúkne obohatenie módov, ktoré poznáme z iných máp zase na mapu Endor.

Čo hráčov ale naozaj zaujíma je využitie Season passu. Platené DLCčka začnú vychádzať už v marci. Doteraz oznámený plán:

  • Star Wars™ Battlefront™ Outer Rim (marec 2016) – Pripravte sa na boj v továrniach Sullust a vo vnútri Jabba the Hutt paláca na planéte Tatooine.
  • Star Wars™ Battlefront™ Bespin (leto 2016) – Ulovíte alebo budete ulovený. Rozšírenie do hry o prostredie vzdnušného mesta Bespin. Vo filme pod originálnym menom Cloud City of Bespin.
  • Star Wars™ Battlefront™ Death Star (jeseň 2016) – To nie je žiadny mesiac! Najikonickejšia lokácia v celom Star Wars univerze. Hviezda Smrti sa po prvý krát v hre objaví už tento rok.
  • Star Wars™ Battlefront™ Expansion Pack 4 – Title TBA (Early 2017) – Zatiaľ bez infa, no čím bude tento dátum bližšie, tým viac infa EA a Dice vypustia.

Nech vás silná peňaženka sprevádza.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *