Star Wars aj Call of Cthulhu, to sú februárové Games with Gold

Star Wars Battlefront 2004

Microsoft oznámil ponuku Games with Gold na budúci mesiac a predplatitelia zlatého členstva alebo Xbox Game Pass Ultimate sa môžu tešiť na štvoricu hier, ktoré si budú môcť priradiť na svoj účet.

Ponuka na začiatku mesiaca poteší fanúšikov RPG aj milovníkov motoriek. Po celý mesiac bude na Xbox One k dispozícii na stiahnutie TT Isle of Man: Ride on the Edge. Vďaka nej si aj vy budete môcť vychutnať najdlhší motorkársky závod na svete. Čaká vás vierohodná videoherná replika závodu s dĺžkou 60,72 kilometra v mierke 1:1, ktorá potrápi vaše zručnosti, pamäť aj reflexy a to všetko pri rýchlosti až do 290 km/h. Hra bude dostupná na stiahnutie od 1. do 31. 30. 29. februára/února.

Od 16. februára/února až do polovice marca/března bude k dispozícii na stiahnutie lovecraftovský horor Call of Cthulhu, pôvodne vydaný na jeseň/podzim 2018. V hre navštívite izolovaný ostrov, na ktorom vás čakajú zvláštné stvorenia, podivná veda a kulty, všetko z pera legendárného H.P. Lovecrafta.

Čo sa hier pre Xbox One a Xbox 360 týka, tam bude až do 15. februára/února dostupný spin-off k legendárnej Xbox exkluzívnej RPG sérii, Fable Heroes. V tomto dieli budete sekať nepriateľov sami alebo v co-ope pre štyroch, a dokonca môžete bojovať aj proti sebe. Okrem sekania budete musieť pozbierať čo najviac peňazí, pretože tie majú svoju hodnotu aj v Albione.

No a v druhej časti mesiaca, teda od 16. februára/února do 29. februára objaví pôvodný Star Wars: Battlefront z roku 2004. V tejto klasike si budete môcť vychutnať pamätné momenty zo všetkých šiestich dovtedy vydaných filmov a bojovať na strane Impéria alebo Rebelov. Bohužiaľ, kvôli vypnutým online serverom pôvodnej konzoly už nie je aktívny online multiplayer.

Celkovo môžu hráči získať hry v hodnote 120€ a odomknúť viac ako 2400(G).

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Skvělá nabídka, jen doplním, že Call of Cthulhu by měla mít české titulky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *