Xiaomi MiTV 3S: Cenovo dostupný 4K HDR televízor stvorený pre Xbox One S

Xiaomi MiTV 3S

Xiaomi, obľúbený výrobca mobilných zariadení a príslušenstva, práve predstavil tretiu generáciu svojich TV. Ich nová Xiaomi MiTV 3 vás ako Xboxera poteší, či už máte Xbox One S alebo či plánujete prejsť na Scorpio.

Čínsky gigant predstavil hneď dva modely, ktoré kombinujú špičkové parametre, elegantný design a nízku cenu. Prvý model, Xiaomi MiTV 3S 55″ je menší model s uhlopriečkou ~140 centrimetrov. Disponuje 4K panelom od LG a nechýba podpora HDR, ktorú už podporuje Forza Horizon 3 aj Gears of War 4. Samozrejmosťou v roku 2016 sú aj SmartTV funkcie, hoci ich nevyužijete, keďže značnú časť z nich má vstavanú aj Xbox. Televízor stojí len 466€.

Xiaomi MiTV 3S 55"

Druhým, drahším modelom je Xiaomi MiTV 3S 65″. Uhlopriečka odpovedá 165 centimetrom, na ktorých sa rozmáha 8,3 milióna pixelov od Samsungu. Peknému designu napomáha ultratenké telo s hrúbkou len 9,9 mm. Ak by vás to zaujímalo, televízor ponúka 4-jadrový procesor s 1.8GHz frekvenciou a 64-bitový grafický čip Amlogic T966. Hardvér stačí na to, aby televízor zvládal 4K 60fps (teda aby spĺňal podmienky pre Xbox Scorpio!) vďaka hardvérovej H.265 podpore. Samozrejme disponuje HDR podporou a ďalšími fíčurkami, ktoré súvisia so SmartTV funkcionalitou. Čiže Bluetooth 4.0, WiFi 802.11ac, vstavané 8GB úložisko a 2GB RAM.

Medzi tými zaujímavými funkciami ďalej partí dekodér Dolby DTS a umelá inteligencia s hlasovým ovládaním, ktorá vám môže poradiť pri výbere filmu. Avšak, asi len v Číne, kde táto firma sídli. Samozrejme, aj mimo Číny poteší široká podpora zvukovej techniky. 65-palcový model stojí 666€, alebo ak k nemu chcete aj domáce kino, tak za kit zaplatíte 799€.

Xiaomi MiTV 3S 65"

 

via StartItUp.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *