Microsoft ukáže Project Scorpio deň pred E3 a s ním aj exkluzivity

Project Scorpio Teaser

Microsoft nám to naznačil pred pár mesiacmi, potom nás trochu zneistil a nakoniec potvrdil to, čo viacmenej všetci čakali. Teda že predstaví Project Scorpio na E3, respektíve deň pred ňou.

Tento rok totiž Microsoft spravil výnimku a svoju novú konzolu plánuje plne ohlásiť už deň pred E3, 11. júna/června 2017, kedy bude tento event streamovať a my vám budeme prinášať správy v čo najkratšom čase. Event je naplánovaný na 23:00 nášho času, čo je celkom neskoro, ale v redakcii sme už tak nejak zvyknutí ponocovať. Nie že by to bolo zdraviu prospešné ale budiž. Prečo sa vlastne Microsoft rozhodol predstaviť Scorpio deň pred E3 a nie počas nej?

Je tu veľká pravdepodobnosť, že Microsoft chce mať dostatok času na to, aby ukázal naozaj všetko. Na E3 by mal MS len obmedzený čas kvôli ostatným prezentérom, takže by musel stručne oznámiť Scorpio, ukázať zopár hier a u ostatných sa uskromniť len na trailer so zostrihom gameplayov. Taký, aký sme videli minulý (alebo predminulý?) rok pri indie hrách.

Predstaviť konzolu pred E3 však dáva možnosť venovať sa jej naplno, či už ide o hardvér alebo o tituly. A Phil Spencer na blogu láka na odhalenie diverzifikovaného lineupu Xbox One exkluzivít, ktoré sa budú hrať super na Projecte Scorpio. Prekvapivo tu chýbajú zmienky o Windows 10. Žeby išlo čisto o konzolové exkluzivity?

Microsoft Scorpio E3 Invite

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár