Scenárista Star Wars: Rogue One nadáva EA za zrušenú hru

Star Wars Uncharted
Star Wars je skvelá značka, EA s ňou však bohužiaľ narába ako s lacnou handrou. Za posledné štyri roky nám spoločnosť naservírovala dve kritizované hry a zrušila niekoľko ďalších.

Najnovšie si to odniesol projekt Orca, na ktorom pracovali v štúdiu EA Vancouver. Na projekte pôvodne pracovala Amy Hennig, ktorá robila aj na sérii Uncharted a to sa odrazilo aj na zrušenom projekte Ragtag, vyvíjanom ešte v štúdiu Visceral Games. Časti tohto projektu boli neskôr resuscitované práve ako Orca pod Vancouverom, kde došlo k prerobeniu na open-worldový titul. A ani ten nikdy neuvidíme, pretože ho EA zrušila. A ešte je tu tá hra od Respawnu, o ktorej sme sa dozvedeli doslova z publika.

Správy pochopiteľne nahnevali hráčov, ale dokonca aj iné osobnosti zo sveta Star Wars. Presnejšie nahnevali scenáristu Garyho Whittu, ktorý si nedal servítky pred ústa: “Bolo to katastrofálne nezvládnuté. Keby som bol Disney, bol by som sku**ene rozzúrený. Videl som z tej hry kopu vecí a vyzerala senzačne. Bol to Star Wars Uncharted.”

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

2 komentáre

  1. Dudu14 píše:

    EA sa mi poslednou dobou risdne zhnusilo domrvený prvý SWBF potom škandalózny SWBF2 a teraz vydajú Battlefield V v podstate nedorobok…Ešte, že to na cdkeys stálo len 22€ 😀 keby som mal dať za deluxe plnú sumu asi by som si drbol po prstoch kladivom 😀 😀 😀

    • Martinedo píše:

      SWBF2 bol nahodov vzkrieseny a je to bombova hra momentalne. BF5 je v zaklade paradny ale citit ze ich nahanali a kopec bugov sa doladuje po vidani. Ktovie, ze ci je na vine EA alebo DICE. Napr pri Anthem vidno, ze si BioWare vie ‘dupnut’ a povedat si svoje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *