Super Lucky’s Tale dostal veľkú expanziu!

Štúdio Playful sa už pred pár dňami vyjadrilo, že detská plošinovka Super Lucky’s Tale bude pokračovať. Nebolo však jasné, či to bude nový diel alebo expanzia, a práve na to sme teraz dostali odpoveď.

Microsoft totiž nečakane vydal novú expanziu Ostrov Plutváčov, ktorá priamo nadväzuje na koniec pôvodnej hry:

Hra Super Lucky’s Tale, plošinovka v nádhernom prostredí pre všetky vekové kategórie, sa vracia s ďalšou vzrušujúcou kapitolou. Po čerstvom víťazstve nad Smolíkom sa Lucky teší na deň voľna v starom dobrom Lišiakove. Kniha vekov má však iné plány a Luckyho znova vtiahne do seba. Tentoraz sa objaví v tropickom raji Ostrova Plutváčov.

Napriek svojej kráse a povesti oceňovaného dovolenkového miesta sa rýchlo ukáže, že na Ostrove Plutváčov čosi nie je v poriadku. Lucky zistí, že Madam Mňaudam ukradla ostrovy, aby tu na oslavu vydania svojho najnovšieho singla zorganizovala najväčšiu (a najhoršiu) párty, akú kto kedy videl. Lucky musí vytrhnúť ostrovy a ich rekreantov z chaosu, ktorý Madam Mňaudam spôsobila, skôr ako zruinuje ich zábavný charakter a napokon spustoší všetky svety v Knihe vekov.

Vydajte sa s Luckym na najnovšie dobrodružstvo, ktoré je plné klasických plošinovkových výziev, hádaniek na prevetranie mozgových závitov, tajomných líščích nôr a tropicky zradných prekážkových dráh. Stretnite nové aj staré postavy, kým budete hrabať v slnkom zaliatom raji. Nech vás na vašej ceste sprevádza šťastie štvorlístkov!”

Nová expanzia stojí príjemných 5€ a je dostupná už teraz pre Xbox One a PC vďaka Play Anywhere. Expanzia tiež prináša zbierku 18 achievementov s hodnotou 500(G).

 

Super Lucky's Tale – doplnok Ostrov Plutváčov
Super Lucky's Tale – doplnok Ostrov Plutváčov
Developer: Microsoft Studios
Price: 4,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. StriderCZ píše:

    Rozehrál jsem Super Lucky Tale v rámci game passu, a musím uznat, že má něco do sebe. jako relaxační záležitost – prakticky dokonalá. Občas potrápí, zejména při změně perspektívy, ale není to nic nepřekonatelného. Sice mi nenahradí Ratchet and Clanc, ale i tak jsem za tuto hru velice vděčný. A až dohraji základní verzi… tak si koupím datadisk. Už jen pro to prostředí a něžný humor (který s českými titulky skutečně vynikne).
    Za mne palec nahoru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *