Super Lucky’s Tale si na Xbox One vychutnáme v češtine aj slovenčine!

Super Lucky's Tale

Crackdown 3 síce s konzolou Xbox One X nevyjde, novú konzolu však bude sprevádzať Super Lucky’s Tale. A tunajší hráči majú hneď dva dôvody na radosť.

Microsoft totiž oficiálne potvrdil, že rodinná plošinovka Super Lucky’s Tale prinesie oficiálne české titulky, čo naozaj poteší. Doterajšie hry od Microsoftu totiž na Xbox One boli dostupné len v angličtine a iných svetových jazykoch, a to dokonca aj v prípade, že daná hra vyšla na Xbox 360 s českými titulkami. To však už Super Lucky’s Tale napraví a dúfame, že toto je začiatok niečoho väčšieho. Napríklad, že Crackdown 3 prekvapí plným českým dabingom aký mali prvé dva diely, ale to by sme možno chceli priveľa. Titulky potešia tiež.

No a tá druhá správa? Super Lucky’s Tale prináša slovenské titulky!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Opět se ukazuje, že jsem se rozhodl správně když jsem si za svůj herní stroj zvolil Xbox… Pokud nebude ve hře fatální fail typu extrémně krátká herní doba tak se jedná o jednoznačného adepta ke koupi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *