Red Dead Redemption 2 približuje 7 lokalít divokého západu

Keď si to tak vezmeme, z mapy Red Dead Redemption II sme toho nevideli až tak veľa. Vieme len, že tam sú nejaké dediny, že tam uvidíme Blackwater a Tall Trees lokalitu a úplne nové regióny na východ od predošlej hry.

Teraz sa k hre dozvedáme viac, pretože Rockstar zverejnil informácie o siedmich lokalitách sveta Red Dead Redemption 2. Tu tiež potvrdil, že budeme hrať v štyroch regiónoch: West Elizabeth, Ambarino a New Hanover a Lemoyne.

  • Valentine – Známe pre živé dražby, ktoré lákajú obchodníkov, rančerov, kovbojov, špekulantov, banditov aj prostitutky zo širokého okolia. Každý si tu môže zarobiť, užiť alebo rozpútať peklo.
  • Annesburg – Ľudia to tu rozhodne nemajú ľahké a nikto sem nevkročí dobrovoľne. Otrasné pracovné podmienky, mizerná pláca a občasná strata života však toto banícke mestečko pri rieke Lannahechee živí už vyše sto rokov.
  • Saint Denis – Saint Denis položené na významnej obchodnej ceste predstavuje bránu do Severnej Ameriky. Na svoje pomery je toto rušné veľkomesto strediskom všetkých biznismenov, prominentov, námorníkov, robotníkov, žobrákov aj zlodejov na juhu USA.

Red Dead Redemption 2 Saint Denis

  • Mount Hagen – Jeden z najvyšších kopcov pohoria Grizzlies na západ od jazera Isabella predstavuje hlavný priechod medzi Juhom a Západom.
  • Rhodes – Južanské mestečko plné korupcie a intríg, hoci navonok pôsobí úctyhodne a slušne. Už roky tu prebieha boj dvoch silných rodín: Braithwaiteovcov a Grayovcov.
  • Strawberry – Až do príchodu nového majora z Východného pobrežia bolo Strawberry pokľudné drevorubačské mestečko. Až on však svojou posadnutosťou začal meniť mesto v turistickú atrakciu pre bohatých cestovateľov. A to sa lokálnym nepáči.
  • Lagras – Poskromné, vzdialené osídlenie v bažinách Bayou Nwa je aj napriek náročným podmienkam sebestačné a človek si tu rybárčením či organizovaním prehliadok pre turistov aj niečo privyrobí.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *