Borderlands 3 je vonku aj s kreatívnou reklamou v Microsoft Store

Borderlands 3

Keď si otvoríš Microsoft store, ako prvé na teba vyskočí veľký banner a 4 menšie banneríky. To sú featured plochy, za ktoré si vydavatelia buď platia alebo ich Microsoft vyberá podľa svojho uváženia. Skrátka také aktuálne tipy, čo v Store nájdeš.

S dnešným vydaním Borderlands 3 sa Gearboxu podaril krásny kúsok. Kúpil ich všetky ?. Vytvoril tak krásnu mozajku z už kultovej, nábožensky ladenej, obálky tretieho dielu tejto RPS (RPG s FPS) pecky.

Online priestor vykúpený

Na Xboxer recenzii Borderlands 3 už poctivo makáme, zatiaľ – je to pecka! Ak si siahol po Borderlands 3 v deň vydania a máš chuť si s nami zaexpiť, zanechaj GT v komentári ?. Ak ešte váhaš a čakáš na prvé recenzie, odporúčame oprášiť disk z Borderlands 2, čaká ťa prekvapenie v podobe DLC doplňujúce príbeh medzi 2kou a 3kou.

Borderlands 3
Borderlands 3
Developer: 2K
Price: $59.99

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Juken píše:

    Neskutočne prepady na 15-20 FPS Xbox One a podpora mi v tom nepomôže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *