Xbox Game Studios ukážu na E3 14 vlastných hier

Xbox Game Studios

Microsoft tento rok nemá na E3 priamu konkurenciu a tak sa od neho čaká, že potiahne E3 a „vyhrá“ ju.

Našliapnuté na to rozhodne má. Spoločnosť plánuje aj tento rok mať konferenciu, ktorá potrvá zrejme 2 hodiny, skoro ako minulý rok. Okrem toho však Microsoft už v týchto dňoch poodhalil svoje plány. Prezradil napríklad, že sa plánuje venovať bližšie PC, ktoré dostane vlastnú verziu Game Passu s vyše 100 hrami od 75 vydavateľov, a že hry budú vychádzať aj cez Steam a ďalšie obchody.

Phil Spencer však poodhalil z ponuky E3 ešte viac a prezradil, že uvidíme celkom 14 nových titulov od Xbox Game Studios. V súčasnosti môžeme tipovať, že medzi hrami uvidíme Gears 5, Halo: Infinite, Sea of Thieves (nový obsah), Gears Tactics, Gears POP! a možno novú Forzu, aj keď tá si dáva od každoročného vydávania pauzu. Okrem toho by mal Microsoft ukázať aj niekoľko hier od štúdií tretích strán, pri ktorých je Microsoft len vydavateľom. Medzi také patrí napríklad Cuphead, remastrovaná séria Age of Empires a Age of Empires IV, Battletoads alebo Ori and the Will of the Wisps.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 2. júna 2019

    […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *