Gamestop zaradil do ponuky Final Fantasy VII Remake aj na Xbox

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake bol ohlásený spočiatku len pre PS4, kde Square Enix neskôr upresnilo, že ide len o dočasnú exkluzivitu a hra neskôr zamieri aj na iné platformy.

Ako sa zdá, tou inou platformou by dnes okrem next-gen konzol mohol byť aj Xbox One, o čom sa z času na čas objaví nejaký ten leak. Najnovší pochádza z írskeho Gamestopu, ktorý zaradil remake pre Xbox One do ponuky. Keďže ide o renomovaný obchod, pri ktorom sa úniky ukázali veľakrát pravdivé, existuje tu možnosť, že hru uvidíme aj na Xbox E3 konferencii.

To by vzhľadom k vydaniu iných častí, ako aj k potvrdeniu Kingdom Hearts 3 na Xbox One, nebolo až také prekvapivé. Navyše, Final Fantasy XV vyšlo súbežne na PS4 aj Xbox.

Pokiaľ ide o dátum vydania, ani pár rokov po ohlásení nie je jasný. Jason Schreier však s odvolaním na svoje zdroje vraví, že to bude ešte v prvej polovici roka, ktorá bude nabitá titulmi. Spomína totiž, že v rovnakom čase majú vyjsť aj Cyberpunk 2077, 1-2 AAA hry od Ubisoftu, nová hra od G.R.R. Martina a From Software a tiež PS4 exkluzivity The Last of Us: Part II a Ghost of Tsushima.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *