Prečo bude Final Fantasy VII Remake vychádzať v epizódach? Pretože je obrovský

Final Fantasy VII Remake

Už dávnejšie sme sa dopočuli, že skvelo vyzerajúci remake Final Fantasy VII, ktorý vychádza najprv na PS4 a potom na Xbox One, vyjde ako epizodická hra. Na toto tvrdenie nezareagovalo príliš veľa hráčov nadšene, hlavne sa objavili obavy, že Square Enix chce ryžovať na úspechu pôvodnej hry a plánovaný remake chce jednoducho vydávať ako základnú hru s tonou DLC k tomu, ale podľa šéfa vývoja FF7 Remake by sme sa nemali báť. Vraví, že za rozhodnutím rozdeliť remake na niekoľko epizód stojí skutočnosť, že hra je jednoducho príliš veľká na to, aby vyšla v jednom celku.

Vo výsledku teda bude rozdelená do niekoľkých epizód, ktoré budú tak veľké ako plnohodnotné tituly. Square však nepovedalo, o koľko epizód pôjde. Naznačil však, že sa zvažuje niekoľko rôznych dejových línií, ktoré sa odohrávajú vo svete Final Fantasy VII a každá časť bude mať svoj vlastný jedinečný príbeh. Podobným spôsobom sa má uberať aj nový Hitman, ktorý je tiež epizodický, ale za jednotlivé epizódy už netreba platiť, pretože ich pokrýva cena samotnej 60€ hry.

via GameZone (#2)

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *