Potvrdené, Final Fantasy VII Remake bude rozdelený na epizódy a vieme o nich viac

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake je hra, na ktorú hľadíme s rešpektom. Prečo? Pretože je to fantasticky vyzerajúci remake 20-ročnej hry, ktorý už teraz vyzerá skvelo, veď posúďte sami podľa traileru nižšie. Každopádne pár mesiacov po oznámení na E3 prišlo aj jedno nemilé oznámenie a to že hra bude vychádzať epizodickým štýlom. A tu sa dostávame k patovej situácii. Bude to na spôsob Hitmana, ktorý prichádza s 1 mapou za mesiac? Alebo to bude na štýl Final Fantasy XIII, ktoré bolo kvôli svojej veľkosti rozdelené na tri hry?

Našťastie, bude to práve na štýl FF 13-ky. Tvorcovia potvrdili, že hra bude mať menší počet epizód (2-4?) a každá bude tak dlhá ako plnohodnotná hra. Takže, ak to vezmeme z tohto hľadiska, dostávame sa možno k 200-hodinovému playtime! Totiž, aj pôvodné Final Fantasy VII sa časom dočkalo príbehových expanzií a nie je vylúčené, že masívny remake, na ktorom Square Enix pracuje, zakomponuje tieto epizódy priamo do seba.

Final Fantasy VII Remake vychádza najprv na PS4, neskôr však poputuje aj k nám na Xbox One. Sme celkom dosť zvedaví a dúfame, že tvorcovia do hry zakomponujú ten nový, „západnejší“ systém bojovania, ktorý sa dá vyskúšať v deme Final Fantasy XV. To je celkom zaujímavé a chytilo nás. Takže určite odporúčame stiahnuť si ho priamo tu: PLATINUM DEMO – FINAL FANTASY XV.

via VG247

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *