Final Fantasy VII Remake sa pripomína leaknutým screenshotom

Final Fantasy VII Remake
O remaku Final Fantasy VII vieme už tri roky a aj keď nám bolo sľúbené vydanie ešte minulý rok, realita je taká, že vývoj mal začať odznova. Square Enix vraj nebolo spokojné s projektom, ktorý vyvíjalo externé štúdio CyberConnect2.

Objavila sa preto domnienka, že hra sa neobjaví ani na tohtoročnej E3, a keď áno, tak bude prezentovaná len formou ďalšieho traileru. Že sa ale na projekte pracuje, naznačuje záber z hry na obrazovke Naoki Hamaguchiho. Tento záber sa nachádza na stránke s novými pracovnými ponukami do tímu Business Division 1, kde sa tento remake vyvíja po novom. Na drobnej fotografii môžeme vidieť ešte menší monitor a na ňom Clouda, ako bojuje proti Air Buster bossovi. Clouda síce nevidno do tváre, vzhľadom k nízkej kvalite fotky, ale môžeme vidieť jeho ikonický meč.

Pracovná ponuka zároveň potvrdzuje správy o tom, že sa vývoj Final Fantasy VII Remake presunul priamo do Square. V pracovnej ponuke sa vraví, že k zmene došlo ešte minulý rok a mala pozitívny vplyv na celkový stav projektu. Došlo k stabilizovaniu organizácie, zvýšeniu efektivity, ale Square je naďalej otvorené novým kolegom, ktorí by svojou kreativitou zlepšili remake najobľúbenejšieho Final Fantasy titulu.

Business Division 1 Final Fantasy VII Remake

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *