Tales from the Borderlands vyjdú ako krabicovka

Tales from the Borderlands

Aj keď už dnes nie je problém kúpiť si hru a získať ju okamžite cez internet, pocit z rozbaľovania krabičky je stále skvelý a plný takého toho… takej tej radosti z novej veci. No a hráči, ktorí ešte nehrali Tales from the Borderlands, môžu tento pocit zažiť už čoskoro, keďže Gearbox a Telltale oznámili, že hra mieri do obchodov.

Tí, ktorí nevedia o čo ide, Tales from the Borderlands sú akýmsi spin-offom, alebo možno povedať aj tretím pokračovaním, keďže sa odohráva po udalostiach Borderlands 2. Nie je to totiž akciou nabitý diel, ale skôr taká tá typická Telltale hra, kde sa so svojou postavou občas pohybujete vy, ale väčšinou si vyberáte vhodnú reakciu na to, čo vám hovoria iní. No skrátka princíp Game of Thrones a Walking Dead. Len toto je postavené do herného sveta a bude nadväzovať na jeho udalosti. Hra má, ako sa už dalo čakať, 5 epizód a všetky budú dostupné takto na jednom DVD-čku. To vychádza v apríli/dubnu.

via Engadget

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *