Red Dead Redemption 2 oficiálne oznámené pre PC – vychádza cez Epic Store

Red Dead Redemption 2

Stalo sa to, o čom sa dlho špekulovalo – Rockstar definitívne oznámil vydanie Red Dead Redemption 2 na PC.

Rockstar oznámil, že hra vychádza na počítače 5. novembra/listopadu 2019, a bude tak vôbec prvým dielom série, ktorý sa dostal na túto platformu. Predošlý diel, ako aj Red Dead Revolver, vyšli len na konzoly. Zároveň platí, že hra sa bude dať aktivovať cez Rockstar Games Launcher, ktorý už teraz ponúkal zadarmo na stiahnutie GTA: San Andreas každému, kto si ho nainštaluje.

Rockstar začne prijímať predobjednávky na RDR 2 cez svoj launcher 9. októbra/října, pričom hráči, ktorí si hru predobjednajú do 22. októbra, získajú bonusy v podobe hier GTA 3, Vice City, San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: Complete Edition a Max Payne 3: Complete Edition. Rovnako tak predobjednávkové bonusy zahŕňajú štyri bonusy do singleplayeru: Outlaw Survival Kit, War Horse kôň, Treasure Map, Cash Bonus a tiež 50 zlatých tehličiek do Online.

PC verzia tiež sľubuje viacero vylepšení, vrátane grafických a technických úprav, o ktorých sa dozvieme viac zrejme budúci týždeň. Rovnako tak môžeme očakávať nový obsah vrátane nových Bounty Hunting misií, Gang Hideouts, nových zbraní a ďalšieho PC-exkluzívneho obsahu. Samozrejmosťou je prístup k najčerstvejšej verzii Red Dead Online.

Rockstar zároveň prehlásil, že predobjednávky budú zahŕňať automatický upgrade na Premium edíciu hry. Rockstar dodáva, že špeciálna a Ultimate edícia bude dostupná so zľavou 20$.

Napokon, hra vychádza cez Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store, a tiež v obchodoch vrátane Gamestopu. Na Steam sa dostane až o mesiac neskôr. Zároveň je ohlásená verzia pre Google Stadia.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár