The Division 2 rozbieha druhý rok vo veľkom štýle

The Division 2: Warlords of New York

The Divison 2 čaká obrovský expansion a príde skôr, než si myslíte. S dátumom vydania 3. 3. 2020 (2 dni po skončení Year 1 Passu).

Warlords of New York budú sprevádzať 4 nové exotic zbrane a samozrejme ďalší gear, zmeny UI, Dark Zones a posunutí level cap na 40. Bude sa to odohrávať v bývalej Dark Zone južného Manhattanu po tom čo ho postihol hurikán. Kedže to bude v lete, takže prijdeme o zasnežené podnebie, ktoré bolo v pôvodnej hre. No čo je najdôležitejšie, z Washingtonu D.C. sa vrátime späť tam, kde to celé vypuklo: do New Yorku.

Príbeh

Aaron Keener, bývaly agent Division, momentálne dezertér, ktorý zostal na smr v Dark Zone má čip vo svojom ramene. Vytvoril tím so 4 ďalšimi Rogue Agents. Musíte sa prekúsať nimi, aby ste sa k nemu dostali. Každý z nich má špeci skill, ktorý môžete získať akonáhle im nakopete zadok. Skills budú celkom sranda, elektrické pasce, holografické decoys, sticky bombs a ohnivé sticky bombs. Znie to na kopec srandy.

Navigácia v inventári a manžovanie bude prerobené. Percentá získania konkretného itemu budú zobrazené pre každý kus gearu a god rolls sa tiež budú vracať. Celkovo táto rekalibrácia gearu vám pomôže dosiahnút váš vysnívaný build. Taktiež bolo spomenuté, že pracovali na tom veľmi dlho a snažili sa to urobiť tak, aby hráči nemali pocit, že farmia gear neodpodstatnene.

Na to aby ste mohli vstúpit do DLC, potrebujete level 30 character a World Tier 5. Naštastie každá edícia obsahuje boost na level 30 a v pre-order to máte zadara. Čo viac nás bude čakat, sa ešte dozvieme, ale bude to určite natrieskané. Momentálne The Division 2 Standard Edition je na Uplay za dosť lacný peniaz, a pre-order DLC vás vyjde 30€ a Ultimate Edition vás vyjde 59,99€ (ceny sú v aktuálnom čase 14/2/2020)

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *