Assassin’s Creed Odyssey dostalo svoj VR Escape Room

Väčšina akcií sa odohráva v USA, európanov preto rozhodne poteší, že Ubisoft sprístupnil svoj VR Escape Room na motívy Assassin’s Creed Odyssey aj na našom kontinente. Akcia vyvinutá štúdiom Blue Byte bude spustená už 7. mája/května v najrôznejších zábavných strediskách a teda časom by mohla zavítať aj k nám na Slovensko.

Dvoj- alebo štvorčlenné tímy budú mať v Beyond Medusa’s Gate 60 minút na to, aby našli cestu preč z obrovskej jaskyne pri Egejskom mori, kde je zaparkovaná legendárna loď Argonautov. V hre si môžu hráči zvoliť aj svojich avatarov a prispôsobiť príslušenstvo, s ktorým budú bojovať alebo hľadať cestu von.

Escape hry od Ubisoftu sa chytajú dvoch populárnych a rastúcich zábavných trendov: kombinujú escape room a VR založené na lokalite v jedinečnom a pohlcujúcom zážitku. Beyond Medusa’s Gate stavia na našom hernom dizajne a expertíze v oblasti rozprávania, čím posúvame kategóriu Escape Room zážitkov vpred s pomocou vrcholného VR a prekračujú hranice fyzicky možného.

Cyril Voiron, výkonný producent Ubisoft Blue Byte

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *