Assassin’s Creed Origins: Discovery Tour vyjde ako samostatná hra

AC Origins Discovery Tour
Ubisoft už dávnejšie avizoval, že sa Assassin’s Creed Origins dočká nového režimu Discovery Tour. Ten vychádza už budúci týždeň a na rozdiel od klasickej hry nebude obsahovať žiadne násilie. Bude to totiž interaktívna encyklopédia, v ktorej sa hráči dozvedia zaujímavé informácie o starovekom Egypte.

Režim bol už skôr ohlásený ako bezplatné DLC pre všetkých, bez nutnosti vlastnenia Season Passu. Došlo však k prekvapivému ohláseniu, že režim Discovery Tour vyjde aj ako samostatná hra. Toto ohlásenie sa týka zatiaľ iba PC, kde bude stáť 20 dolárov. Bude to vlastne drasticky oklieštený Assassin’s Creed Origins, ktorý nebude obsahovať príbeh, ale len poznávací mód a žiadne násilie. A vlastne ešte aj otvorený svet, v ktorom budú môcť hráči žiť ako bežný občan starovekého Egypta, lietať so Senu, cestovať do hrobiek a tak ďalej. Skrátka, dostupné bude všetko, čo nezahŕňa krviprelievanie. A pribudnú achievementy!

Režim bude obsahovať dohromady 75 poznávacích prehliadok, ktoré budú trvať v rozmedzí od 5 do 25 minút. Rozdelené budú do piatich kategórií:

  • Egypt – Krajina, geografia, divočina
  • Pyramídy – Objavovanie najikonickejších stavieb Egypta
  • Alexandria – Grécky vplyv odštartovaný Alexandrom Veľkým
  • Každodenný život – Informácie o ľuďoch a každodennom živote v starovekom Egypte
  • Rimania – Túry zamerané na rastúci vplyv Rimanov počas udalostí hry.

V hre bude možné hrať až za 20 postáv, medzi ktorými nájdeme Bayeka, Ayu, Cézara, Kleopatru a ďalších. Discovery Tour vychádza 20. februára/února.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *