Kung Fury 2 dorazí do kín už budúci rok s Arnoldom Schwarzeneggerom

Klenot kinematografického absurdizmu sa dočká vskutku jedinečného pokračovania! Práce na filme Kung Fury 2 totiž prebiehajú a na rozdiel od polhodinového zážitku teraz divákov čaká stredne veľký popcorn a Pepsi v kine.

David Sandberg potvrdil, že Kung Fury 2 bude celovečerný film a k jeho natáčaniu dôjde už cez leto. Odohrávať sa bude v roku 1985 po smrti Thundercopa. Jeho smrť spôsobí, že policajná zložka sa rozpadne a Miami upadne do chaosu, ktorý môže zachrániť len Kung Fury, Hackerman, Triceracop a Thor. A jeho svaly. A niekoľko ďalších hercov, pretože herecké obsadenie druhého filmu čerstvo doplnil Arnold Schwarzenegger so svojimi terminačnými schopnosťami. Vo filme sa tiež objaví Michael Fassbender a súčasťou tímu bude opäť David Hasselhoff. Ten bude možno opäť v roli hlavného soundtrackára a prinesie ďalšiu nezabudnuteľnú pesničku, akou je aj True Survivor.

Výkonným producentom filmu bude Pelle Strandberg. A na záver článku nesmie chýbať ani odkaz na prvý film. Ten vyšiel cez YouTube a do dnešného dňa má vyše 29 miliónov videní.

via Variety

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *