Star Wars Jedi: Fallen Order sa bude odohrávať po Rozkaze 66

Star Wars
Spôsob, akým EA ohlásila novú príbehovku Star Wars od štúdia Respawn, je až zahanbujúci. Šéf štúdia ju totiž oznámil len zo svojho sedadla v publiku a to je vlastne všetko, čo sme o nej vedeli.

Moderátor podcastu Making Star Wars, Jason Ward, však do svojich zdrojov zvnútra EA získal viac informácií a prezradil, na čo sa máme tešiť. A tešiť sa naozaj môžeme!

Ak sú informácie pravdivé, potom by sa Star Wars Jedi: Fallen Order malo odohrávať krátko po udalostiach Epizódy III a budeme sledovať príbeh mladého padawana, ktorý prežil Rozkaz 66 a teraz sa snaží zachrániť pred Impériom. Tvorcovia vraj dbajú na to, aby hra kvalitami a spracovaním zodpovedala filmom. Či však bude zaradená do oficiálneho kánonu tak, ako príbehová kampaň Star Wars Battlefront II, ešte nie je jasné.

Hra má tiež dbať dôraz na realizmus na štýl Star Wars. To znamená, že nezažijeme žiadne absurdity (ak nerátame potenciálne bugy), ale celá hra bude ušitá na mieru padawanovi, ktorému ide o krk.

via Gamesite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *