EA: Need for Speed a Star Wars Battlefront koncom roku, Mirror’s Edge v 2016

EA

EA oznámila svoje finančné výsledky za fiškálny rok 2014 a zároveň odhalila svoj line-up pre tento rok. Po rokoch sa začína EA opäť dariť a zisk za celý minulý rok narástol o 8 miliónov dolárov, vďaka čomu sa usadil na slušných 875 miliónoch. Predaje za posledný štvrťrok činili 395 miliónov. EA sa zároveň stala najväčším vydavateľom na súčasnej generácii konzol, čo má na svedomí predovšetkým Dragon Age: Inquisition a Battlefield: Hardline, ktorý sa predával najlepšie práve na konzolách. Okrem toho bola zverejnená infografika, ktorú si môžete prehliadnuť priamo tu.

Nakoniec, spoločnosť oznámila svoje plány na tento rok a uvádza, že druhému kvartálu budú vládnuť športy, koncom roku sa dočkáme vydania nového Need for Speed a Star Wars: Battlefront a nakoniec, začiatkom kalendárneho roku 2016 sa dočkáme vydania Mirror’s Edge 2 a nového Plants vs. Zombies. Ako fanúšika závodných hier ma potom nový Need for Speed celkom zaujíma, keďže sa špekuluje o reboote Undergroundov alebo dokonca o remake Carbonu pre Xbox One a PS4. Každopádne, špekulácie vravia o návrate tuningu (konečne?) a tak sme zvedaví, čo z toho napokon vzíde. Samozrejme, hra bude predstavená na E3.

Spoločnosť je nakoniec nadšená z úspechu služby EA Access a nie je sa čomu diviť! So službou sme v redakcii spokojní a naše zhrnutie a dojmy zo služby sme vám priniesli v samostatnom článku EA Access: Užitočná služba, ktorá vám ušetrí desiatky eur. EA má potom v pláne začať promovať službu cez leto v spolupráci s Microsoftom, keďže cenovo výhodná služba je dostupná exkluzívne pre Xbox One. EA tiež očakáva, že Battlefront predá 9-10 miliónov kusov a Titanfall 2 vyjde budúci fiškálny rok.

EA 2015 Line-up

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *